tik pas mus stilingas bus!!!
Rasykite mums viskastavo@gmail.com
Skambinkite mums +37060628817

Orijen 6 Fish Cat

Orijen 6 Fish Cat
2,27 kg 23.46 EUR Į krepšelį
Pristatymo kaina: 2.90

Puikios kokybės sausas maistas biologiškai tinkamas visų veislių ir amžiaus grupių katėms su unikalia 6 rušių žuvų ir daržovių sudėtimi (be grūdų)

ORIJEN 6 Fish tai pašaras iš vietinių, regione sugaunamų šviežių žuvų, su dideliu gerai įsisavinamų hipoalregeninių baltymų kiekiu, baltymų šaltinis - šviežia žuvų mėsa (75%). Pašaras gaminamas iš šviežių lašišų, šiaurinių sykų, amerikinių ežerinių upėtakių, gelsvapelekių sterkų, vėgėlių ir silkių, tai ypač noriai ėdamas ir labai gerai įsisavinamas pašaras Jūsų katinui. Sudėtyje nėra jokių grūdų ar angliavandenių, netinkamų katinams. Kiekvienoje ORIJEN 6 Fish pašaro granulėje ypač daug jūrinės kilmės omega-3 nesočiųjų riebiųjų rūgščių, ypatingai DHA ir EPA, kad Jūsų katino odos ir kailio kondicija būtų puiki, tai išorinis sveikatos požymis

Pagamintas be grūdų su labai nedideliu angliavandenių kiekiu, vietoje grūdų ORIJEN sudėtyje yra visas rinkinys vietinių vaisių ir daržovių – saldžiosios ir rusvosios bulvės, liucernos ir juodieji serbentai iš vietinių fermų, obuoliai ir spanguolės iš vietinių sodų. Pašaro sudėtyje rankomis surinkti jūriniai augalai iš Kanadą skalaujančių vandenynų, juose ypač gausu B grupės vitaminų ir mikroelementų, įskaitant cinką, manganą, seleną. Atsižvelgiant į instinktyvų katinų poreikį augalams šio ORIJEN sudėtyje trūkažolės šaknys ir paprastojo saldymedžio šaknys, pankolio sėklos, medetkų žiedai, pipirmėčių lapai, puoselėja ir tonizuoja virškinimo traktą, stiprina kepenis. Jūsų katino sveikata priklauso nuo to kokį pašarą jis ėda. Perskaitykite sudėtines pašaro dalis ir mes manome, kad Jūs sutiksite: ORIJEN tai natūralus ir nepaprastai skanus būdas, kad Jūsų katinas būtų stiprus ir sveikas

Sudėtis: lašišos mėsa be kaulų, silkių miltai, lašišos miltai, rusvos bulvės, gelsvapelekių sterkų mėsa be kaulų, lašišų aliejus, žirniai, bulvių krakmolas, sykų mėsos miltai, šiaurinių sykų mėsa be kaulų, silkių mėsa be kaulų, natūralus žuvų aromatas, amerikinių ežerinių upėtakių mėsa be kaulų, vėgėlių mėsa be kaulų, liucerna, trūkažolės šaknys, dehidratuoti rudadumbliai, moliūgas, morkos, špinatai, ropės lapai, obuoliai, spanguolės, ameliankio uogos, juodieji serbentai, gyslotis, cholino chloridas, paprastojo saldymedžio šaknys, šventagaršvės šaknys, ožragė, medetkų žiedai, pankolio sėklos, pipirmėčių lapai, ramunėlių žiedai, kiaulpienės, daržinis dašis, rozmarinas, vitaminas A, vitaminas D3, vitaminas E, nikotininė rūgštis, cinko proteinatas, vitaminas B2, vitaminas B5, geležies proteinatas, vitaminas B6, mangano proteinatas, vario proteinatas, folio rūgštis, vitaminas C, biotinas, vitaminas B12, selenas, džiovinti Lactobacillus acidophilus, džiovinti Enterococcus faecium fermentacijos produktai.

Analizė: baltymai 40,0%, riebala i20,0 %, ląsteliena 2,5%, drėgmė 10,0%, kalcis min. 1,5%-maks. 1,7%,, fosforas min. 1,4%-maks. 1,6%, omega-6 2,5%, omega-3 1,4%, DHA 0,7%, EPA 0,5% angliavandeniai 20,0%, taurinas 0,5%, magnis 0,095%, granulių PH 5,0, pelenai 7,5%.

Grįžti atgal

Atsiliepimai (0):

Nėra atsiliepimų

Jūsų atsiliepimas

Saugos kodas