tik pas mus stilingas bus!!!
Rasykite mums viskastavo@gmail.com
Skambinkite mums +37060628817

Acana Adult Cobb Chicken&Greens

Acana Adult Cobb Chicken&Greens
55.00 EUR 47.00 EUR Į krepšelį
Pristatymo kaina: 2.90
Pristatymo laikas: 1-3 d.d.

 Taip kaip ir jo laukiniai pusbroliai, jūsų šuo yra mėsėdis, išsivystęs matintis įvairia gyvūnų mėsa, ir turintis biologinį poreikį mitybai, kurioje daug šviežios ir įvairios mėsos.

Štai kodėl ACANA sudėtyje yra ne narvuose užauginta Cobb veislės vištiena, laukinė plekšnė ir lizduose padėti kiaušiniai – viskas yra užauginta ar sužvejota mūsų regione, žmonių, kuriuos mes žinome ir kuriais pasitikime, pristatoma ŠVIEŽIA, laikantis WholePrey™ (viso grobio) koncepcijos, puikios kokybės ir skonio.

Be grūdų ir greitųjų angliavandenių, tokių kaip ryžiai, tapijoka ar bulvės, ACANA sudėtyje daug mėsos baltymų, liesai raumenų maisei ir gerai fizinei kondicijai palaikyti.

Pagamintas mūsų apdovanojimus plaiminčiose virtuvėse iš Kanados geriausių ir šviežiausių ingredientų, Biologically Appropriate™ (biologiškai tinkamas) ACANA garantuoja, kad jūsų šuo bus sveikas, laimingas ir stiprus.

Perskaitykite mūsų ingredientus ir mes manome, kad jūs sutiksite!

Jūsų šuo yra biologiškai prisitaikęs prie mitybos, kurioje daug mėsos. Štai kodėl ACANA Cobb Chicken & Greens sudėtyje 60% mėsos, įskaitant ne narvuose užaugintą vištieną, laukinę plekšnę ir lizduose padėtus kiaušinius iš regiono ūkių, tinkamus žmonių vartojimui.

Visiškai nėra augalų baltymų koncentratų, ACANA Cobb Chicken & Greens sudėtyje 60% mėsos – dvigubai daugiau nei daugumoje šunų pašarų.

ACANA Cobb Chicken & Greens sudėtyje neprilygstamos kokybės įvairiūs vietiniai ingredientai, kurie yra užauginti ir sužvejoti žmonių, kuriuos mes žinome ir kuriais pasitikime, tinkami žmonių vartojimui, ir pristatomi į mūsų apdovanojimus laiminčias virtuves švieži kiekvieną dieną!

Grįžti atgal

Atsiliepimai (0):

Nėra atsiliepimų

Jūsų atsiliepimas

Saugos kodas