tik pas mus stilingas bus!!!
Rasykite mums viskastavo@gmail.com
Skambinkite mums +37060628817

ACANA Grasslands Dog

ACANA Grasslands Dog
2.27 kg 20.00 EUR Į krepšelį
13 kg 66.32 EUR Į krepšelį
Pristatymo kaina: 4.34

ACANA Grasslands tai unikalios sudėties pašaras visiškai be grūdų, sudėtyje daug įvairių vietinių Kanadoje užaugintų ingredientų, kad palaikyti puikią visų veislių ir įvairaus amžiaus šunų kondiciją.

Pašaras, kuriame mažai angliavandenių, sudėtyje nėra grūdų, ACANA Grasslands pagamintas naudojant šviežią ėrieną (patvirtinta, kad mėsa be hormonų ir atibiotikų), šviežius kiaušinius iš vietinių fermų, šviežias žuvis, ingredientus kurie kasdien pristatomi į gamyklą švieži ir niekada šaldyti ar su konservantais.

Pašaro sudėtyje daug gyvulinės kilmės ingredientų (60%) ir omega 3 riebiųjų rugščių (EPA, DHA) kurių šaltinis šviežios regione sugautos žuvys, kad oda ir kailis būtų puikios būklės - tai išorinis Jūsų šunio sveikatos požymis.

Įvarios vietinės daržovės ir vaisiai aprūpina natūraliais mineralais ir antioksidantais, rinktiniai augalai – tokie kaip kadagio uogos, aviečių lapai, šventagaršvės šaknys, veikia tonizuojančiai, puoselėja ir stiprina organizmą.
Pasaulinio lygio ACANA pašarai gaminami mūsų nuosavoje, šeimos valdomoje gamykloje kuri yra saulėtoje Kanados provincijoje Alberta. Perskaitykite pašaro ingredientų sąrašą, ir mes manome, kad Jūs sutiksite: ACANA Grasslands tai natūralus ir nepaprastai skanus būdas, kad Jūsų šuo būtų sveikas, laimingas ir stiprus.

Medžiagų apykaitos energijos yra 4200 kcal / kg (420 kcal/250ml puodelyje) su 35% energijos iš baltymų, 35% riebalų ir 30% iš vaisių, daržovių ir troškintų avižų.

Analizė: baltymai (min.) 33.0 % , riebalai (min.) 17.0 % , skaidulos (maks.) 3.5 %,kalcis (min.) 1.8 %, fosforas (min.) 1.2 % , omega 6 (min.) 2.2 % ,omega 3 (min.) 0.4 %. Gliukozaminas (min.) 800 mg/kg , chondroitinas (min.) 500 mg/kg , angliavandeniai (maks.) 28%, vitaminas A (min.) 18,000 IU/kg , vitaminas E (min.) 400 IU/kg , vitaminas D3 2000 IU/kg, ME 4200 kcal/kg

Sudėtis:ėrienos miltai, saldžios bulvės, ėriukų mėsa be kaulų, žirniai, švieži kiaušiniai, liucernos lapai, saulėgrąžų aliejus, šviežias sterkas be kaulų, moliūgas, šviežia lydeka be kaulų, obuoliai, morkos, ropės lapai, jūros daržovės (rudadumbliai, pūslėtasis guveinis, palmaria palmata), kadagio uogos, spanguolės, ameliankio uogos, juodieji serbentai, šventagaršvės šaknys, trūkažolės šaknys, raudonieji dobilai, aviečių lapai, kiaulpienės šaknys, pipirmėtės lapai, medetkų žiedai, ramunėlių žiedai, rozmarino ekstraktas, Lactobacillus acidophilus, Enterococcus faecium, vitaminai ir mineralai.

Grįžti atgal

Atsiliepimai (0):

Nėra atsiliepimų

Jūsų atsiliepimas

Saugos kodas